Ana Sayfa Şirket Haberleri Doğa Sigorta kıdem plaketleri gerçekleşen törende yöneticilere takdim edildi

Doğa Sigorta kıdem plaketleri gerçekleşen törende yöneticilere takdim edildi

0

Doğa Sigorta yöneticileri 2022 yılının ilk yarısını değerlendirme, hedef gerçekleştirme ve hareket planı çerçevesinde Strateji ve Değerlendirme Toplantısı’nda bir araya geldi. Doğa Sigorta Yönetim ve İcra Kurulu, Bölge ve Departman Müdürlerinin katıldığı, Wyndham Grand İstanbul Levent’te bir gün boyunca süren toplantıda mevcut hedefler ve gelecek projeksiyonu için planlamalar görüşüldü.

Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı’nın yaptığı açılış konuşması ile başlayan toplantıda, Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Coşkun Gölpınar, yılın ilk yarısında elde edilen performans sonuçlarını ve gerçekleşen hedefleri yöneticiler ile birlikte değerlendirdi, strateji ve faaliyet planlamasında atılacak verimli kararlar alındı.

Toplantı programı kapsamında Doğa Sigorta Ailesinin uzun yıllardır bir parçası olan ve marka değerinin güçlenmesinde emek veren yöneticiler, kendilerine özel olarak hazırlanan kıdem plaketlerini Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı ve Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar’dan teslim aldılar.

Genel Müdür Yardımcıları ve Departman Müdürlerinin gün boyu gerçekleştirdikleri sunumlar ile branş bazlı üretim ve hedeflerin konuşulduğu toplantıda ortaya çıkan yeni fikirler ve geliştirici öneriler ile yol haritası yeniden belirlendi.

Yöneticiler, Strateji ve Değerlendirme Toplantısı ile birlikte pandemi nedeniyle verilen uzun bir aradan sonra yüz yüze toplantı yapmanın motivasyonunu yaşadılar.

Önceki haberTürkiye’nin ilk Fintech’i ‘Param’ sektörün en önemli yatırımlarından birini aldı
Sonraki haberFED’in faiz kararı sonrası Türkiye ekonomisini neler bekliyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.