Ana Sayfa Editör Yazısı Demet Sabancı’yı anlatıyoruz Galataport’u gezdiriyoruz

Demet Sabancı’yı anlatıyoruz Galataport’u gezdiriyoruz

0

Türkiye’de İş Dünyası dergisi Genel Yayın Yönetmeni Celal Toprak yazdı…

Yeşil ekonomiyi savunan, kadın girişimcilere pozitif ayrımcılık yapacağını ifade eden ve “Daha yaşanabilir bir dünya istiyoruz” mesajı ile çıkan dergimizin üçüncü sayısı yayında…

Yeni bir yılla buluşan üçüncü sayıda gelecek için mesajlar yer alıyor. Bu konuda Türkiye’nin önemli isimlerinden Ufuk Tarhan, Hakan Göl ve Volkan Kılıç’ın görüşlerine başvurduk ve sizlere aktardık.

Kapakta bir kadın yer alıyor. Kadın girişimcilerin yolunu aydınlatan Demet Sabancı’yı görüşleri, çalışmaları ile sizlerle buluşturduk.
People Ajans CEO’su İbrahim Şahin işe sorumluluk anlayışı ile yaklaşımını anlatıyor…

Tohumda doğru bilinen yanlışları Savaş Akçan’dan öğreniyoruz bu sayıda.

Ve bu sayıda yükselen değerimiz Galataport… Başından beri yakından takip ettiğimiz Galataport’un başarı hikayesini Genel Müdür Tolga Engin’den ayrıntıları ile aktarıyoruz.

Her zaman olduğu gibi Senur Akın Biçer yeni kültür sanat yazısı ile bizimle birlikte. Berra Doğaner de piyasaların gelişimi hakkında bilgilendiriyor.

Otomobilde yeni trendleri Audi Genel Müdürü Kerem Güven’in ağzından Mahmut Hayırlıoğlu anlatıyor.

AVVA Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Atik, TOBB’daki Hazır Giyim Başkanı Şeref Fayat, OTİAD Başkanı Eda Arpacı, Moda Tasarımcısı Atıl Kutoğlu, İMA Direktörü Gülin Girişmen tasarımla ilgili gelinen noktayı anlattılar.

Ve yeni başlayan bir bölüm… İş dünyasının mekanlarını anlatıyoruz. İlk konuk Sunset Grill&Bar Kurucu Ortağı Barış Tansever oldu.

Ankara’nın yıldız inşaat şirketlerinde Pasifik’in İstanbul’a gelişini konu alıyoruz gayrimenkulle ilgili yazımızda…

Bir başka dosya konumuz yatak… Hayatımızın neredeyse üçtü biri yatakta geçiyor. İyi yatak konforlu yaşam, verimli çalışma anlamına geliyor. Lova’dan İşbir’e, Doqu Home’dan İstikbal’e markalar bu konuda yaptıklarını anlatıp yatak seçiminde dikkat edilecek noktaları bilgimize sunuyor.

Pırlanta bir zamanlar ulaşılmazlığı temsil ediyordu. Bu tabuyu yıkan adam Ariş Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Güzeliş yüzyıllık markaların konuğu bu sayıda.

Pandemide arı ürünlerinin önemine vurgu yaparak yıldızlaşan Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı gıda güvenliğinde Elif Aşlamacı Attepe’nin konuğu oldu. Arının bağışıklık sistemini korumak, iklim değişikliğini önlemek ve gıda güvenliğine destek vermek gibi işlevleri olduğunu anlatıyor. Arı ürünlerini ve en çok da Anadolu propolisini dünyaya anlatmaya ilişkin yeminini paylaşıyor bizlerle.

Ve ikinci sayıda bizlere ev sahipliği yapan, Bahar Korçan’ın anılmasında bizimle olan başta TİM Başkanı İsmail Gülle olmak üzere İTHİB Başkanı Ahmet Öksüz ve İHKİB Başkanı Mustafa Gültepe’ye, bu etkinlikte bize destek veren iş dünyasının önemli isimlerinden Sultan Tepe’ye teşekkür ediyoruz.

Önceki haberTuncay Özilhan,”Gelecek turizm” ile Anadolu’ya dokundu
Sonraki haberKimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.