Ana Sayfa Şirket Haberleri ÇABA Derneği ‘Alışveriş Şenliği’ ile çocuklara umut oldu

ÇABA Derneği ‘Alışveriş Şenliği’ ile çocuklara umut oldu

0

ÇABA Derneği’nin gelirini sosyal sorumluluk ve eğitim projelerine aktarmak üzere her yıl düzenlediği Alışveriş Şenliği başladı. Bu yıl 11’incisi düzenlenen etkinlik 10-11 Mayıs tarihleri arasında Türkiye’nin önde gelen markalarının katılımı ile gerçekleşti.

ÇABA Derneği’nin gelirini sosyal sorumluluk ve eğitim projelerine aktarmak üzere her yıl geleneksel olarak düzenlediği Alışveriş Şenliği gerçekleştirildi. Uzun bir aradan sonra bu yıl 11’incisi düzenlenen etkinlik 10-11 Mayıs tarihleri arasında Four Seasons Hotel Bosphorus’ta cemiyet hayatını buluşturdu.

Türkiye’nin önde gelen markaları Alışveriş Şenliği’nde ÇABA Derneği aracılığıyla bu önemli sosyal sorumluluk projesine katkıda bulundu. Toplumun ihtiyaç duyulan her alanında gerçekleştirdiği yardım faaliyetleri ile bugüne kadar pek çok projeye imza atan ÇABA Derneği’nin gelenekselleşen kermes etkinliği bu yıl 11’inci yılını kutladı. Dernek Başkanı Eda Kosif, yönetim kurulu üyeleri ve tüm ÇABA gönüllüleri ev sahipliğinde, ünlü isimlerin markalarının da yer aldığı 170’yi aşkın markanın standı kermeste yerini aldı.

21 FARKLI MARKA

Baharın karşılandığı etkinlikte renkli ve eğlenceli aktivitelerle birlikte 21 farklı marka ve mekanın kermese özel lezzetleri de ziyaretçilerle buluştu. Kermeste ilk gün yeme-içme ve eğlence dünyasının önemli temsilcilerinden MUST’ın DJ’leri, ikinci gün ise Before Sunset DJ’leri performanslarıyla konuklara müzik şöleni sunuldu.

GENÇ ÜYELER TÜM ENERJİSİYLE ŞENLİKTE YER ALDI

ÇABA Genç üyelerinin organizasyon desteğiyle gerçekleşen kermes, güçlü markaların yaptığı etkinliklerle de konuklara keyifli bir gün yaşattı. Bunlardan biri de Çaba Derneği ile ‘Oyunun Gücü’ kampanyasını hayata geçiren Fisher-Price® oldu. Çaba ile güçlerini birleştirerek pandemiden etkilenen çocuklar için harekete geçen Fisher-Price® alışveriş şenliğinde özel bir stant açarak farklı eğitim ve etkinliklerle erken çocukluk gelişiminde küçük çocukları destekledi.

Önceki haber‘Sıfır atık’ dediler, 10 bin kişiyle sahaya indiler
Sonraki haber“İstanbul’u dünyanın mutfak merkezi yapacağız”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.