Ana Sayfa Türkiye'den Gündem Bakan Nebati’den Darphane ziyareti

Bakan Nebati’den Darphane ziyareti

0

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’nü ziyaret ettiklerini belirterek, “Küresel çip krizine rağmen bugün ülkemiz, yerli ve milli pasaportunu gururla üretebilen bir ülke konumuna gelmiştir” dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’nde incelemelerde bulundu.

Bakan Nebati, Twitter’daki hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Küresel çip krizine rağmen bugün ülkemiz, yerli ve milli pasaportunu gururla üretebilen bir ülke konumuna gelmiştir. Bizler de bugün, bu çalışmaların mutfağı olan Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’müzde kurmayı başardığımız bu altyapıyı tekrar yerinde inceledik.

Daha etkin ve güvenlikli üretim yöntemleri sayesinde önemli başarılara imza atan Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’nde görev yapan kıymetli tüm mesai arkadaşlarımıza göstermiş oldukları özverili çalışmalardan ötürü bir kez daha teşekkür ediyorum.

Tam 555 yıllık tarihi birikimle ülkemizin en köklü kurumlarından biri olan Darphanemiz, Türkiye Yüzyılı vizyonumuz kapsamında ülke ekonomisinin kalkınmasına güçlü katkılar sunmaya devam edecektir.” diye konuştu.

Önceki haberSibel Asna’ya Fransa’dan büyük onur
Sonraki haberOcak ayı enflasyon rakamları açıklandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.