Ana Sayfa Gündem Koridoru Auto Write Dergisi 20 yaşında

Auto Write Dergisi 20 yaşında

0

Auto Write Dergisi, 20’inci senesine özel sayısını otomobil yayıncılığı adına farklı bir dergi ile kutladı. Bir araya gelmesi zor olan isimleri buluşturan dergi kısa sürede binlerce kişi tarafından okundu.

Auto Write E-Dergi’nin 20. Yaş sayısında,  Ertuğrul Özkök, Mesut Yar, Celal Pir, Yalçın Bayer, Fuat Uğur,  İbrahim Aybar, İlkim Sancaktaroğlu, Hakkı Tolunay, Halit Bolkan, Can Kantar, Yavuz Müftüoğlu, Abdullah Kurtay, Rezzan Alavant, Kurthan Tarakçıoğlu gibi isimlerin yanı sıra; Türkiye’deki birçok otomobil firmasının CEO’ları da görüş ve düşüncelerini paylaştı.

Bu sayısında hiç otomobil tanıtımı yapmadan; sadece yazarlara odaklanan ve otomobil yayıncılığında farklı bir yayın olarak tarihe geçecek olan Auto Write E-Dergi’de ayrıca, geleceğin otomobil ve otomotiv sektörüne yönelik birçok haber de yer aldı.

Ertuğrul Özkök’ün otomobile bakış açısı, Yalçın Bayer’in farklı bir konudaki anısı, Celal Pir’in geleceğe bakışı, Mesut Yar’ın kullandığı otomobil ve Fuat Uğur’un kayboluş hikayeleri ise ayrıca dikkat çekti.

Yayına alındığının ilk 16 saatinde 50 bine yakın indirilip okunan derginin editör yazısında ise, Babür Gürel’in  1985 senesinde başlayan otomobil macerasının kısa bir özeti yer alıyor.

Önceki haberLC Waikiki’den kadınlara özel ‘Eşitlik Koleksiyonu’
Sonraki haberAfrika Kıtasına açılıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.