Ana Sayfa Kim nerede? ATP GSYO’nun Genel Müdür Yardımcısı Alp Can Gökdeniz Oldu

ATP GSYO’nun Genel Müdür Yardımcısı Alp Can Gökdeniz Oldu

0

Küresel piyasalara kurumsal yazılım ve altyapı çözümleri sunan teknoloji şirketi ATP, küresel fırsatlara açık ve ATP için gelişim alanı potansiyeli taşıyan teknoloji ağırlıklı girişim şirketlerine yatırım yapmak ve büyümelerinde stratejik destek sağlamak amacıyla 2022 yılı Nisan ayında kurduğu ATP Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı (ATP GSYO) Genel Müdür Yardımcısı görevine Alp Can Gökdeniz’i getirdi.

Finans sektöründe Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarında yöneticilik yapan, en son Ata Yatırım Finansmanı hizmetlerde çalışan Alp Can Gökdeniz, sanayi üretiminden e-ticarete kadar yerli ve yabancı şirketlerin finansman ve halka arz süreçlerinde yer aldı.  Gökdeniz, görevi kapsamında ATP GSYO stratejileri doğrultusunda yatırım fırsatları değerlendirecek ve portföy şirketlerinin atılımlarını destekleyecek. 

Atamadan duydukları memnuniyeti paylaşan ATP GSYO yönetim kurulu üyesi ve ATP Genel Müdürü Ümit Cinali, “Alp Can Gökdeniz, Ata Yatırım   ile yaptığımız ortak çalışmalara büyük katkıları olan iş modelleri oluşturulma ve değerlendirmede fikirlerine danıştığımız etkili bir yöneticiydi. Liderliğinde, en kısa zamanda GSYO fırsatlarını ve yatırımlarını hızlandırmayı planlıyoruz.” dedi   

Alp Can Gökdeniz konuyla ilgili şunları söyledi; “ATP GSYO stratejik öneme sahip ve ATP faaliyet alanlarında yenilikçi teknoloji çözümleri sunan potansiyel sahibi girişimlere yatırım yapmayı, kurumsal girişim sermayesi sağlamayı ve büyümelerine destek olmayı amaçlıyor. ATP GSYO’nun portföyünü büyütmek ve şirketlerini başarıya taşımada katkılarda bulunmak heyecan verici. Girişimlerimizin yatırımcılarımıza ve ülkemize güzel sonuçlar ortaya koyacağına inanıyorum”.    

Önceki haberSatış gelirlerini 4 kat artırdı, yılın ilk 6 ayında 18,6 milyar TL ciro açıkladı
Sonraki haberYaş meyve sebze sektörü global zincir marketlere görücüye çıkıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.