Antalya’daki ‘Tarım Fuarı’ 27 ülkeden temsilci ağırlayacak

  0

  Önemli örtü altı tarım sektörü fuarlarından Growtech 2022 Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, bugün (23 Kasım) başladı. Fuarın 27 ülkeden 600 katılımcıyı bir araya getirmesi bekleniyor.

  Growtech Fuar Direktörü Engin Er, yaptığı açıklamada, fuar için hazırlıkların tamamlandığını, 23-26 Kasım’da Antalya ANFAŞ Fuar Merkezi’nde global tarım sektörü temsilcilerini ticaret ve ihracat için yeniden buluşturacaklarını belirtti.

  Growtech’te 27 ülkeden 600 katılımcıyı ağırlayacaklarını ifade eden Er, fuarda “Sera ve Teknolojileri”, “Sulama Sistemleri ve Teknolojileri”, “Tohumculuk”, “Bitki Besleme” ve “Bitki Koruma” ürün gruplarının yer alacağını bildirdi.

  Fuarı, “Keşfet, Büyüt, Kazan” sloganıyla organize ettiklerini aktaran Er, şunları kaydetti: “Ziyaretçilerine tarım sektöründeki inovatif yaklaşımları, teknolojileri, ürün ve hizmetleri keşfetme, işlerini büyütme ve daha fazla kazanma fırsatı sunan Growtech, doğru katılımcılarla uluslararası ziyaretçileri 21. kez bir araya getirecek. Bu sene Almanya ve Fransa ilk kez milli katılımcı olurken, Hollanda, İspanya, Fransa, Çin ve Güney Kore ile 6 ülke milli katılımla pavilyon kuruyor. Her geçen yıl ulusal ve uluslararası katılımcı sayısının giderek arttığı Growtech için 120’den fazla ülkeden 60 binin üzerinde ziyaretçi Antalya’da olacak.”

  Türk tarım sektörünün, ihracattaki payını her geçen yıl artırmaya devam ettiğini belirten Er, fuarda tarımda sürdürülebilirlik ve inovasyon konularının konuşulacağını bildirdi.

  Önceki haberTürkiye’nin dört yanındaki arıcılar ödüllerine kavuştu
  Sonraki haberHilton İstanbul Bomontinin yönetiminde önemli değişiklik

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz
  Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.