Ana Sayfa Şirket Haberleri Almanya’da en hızlı büyüyen ikinci moda platformu oldu

Almanya’da en hızlı büyüyen ikinci moda platformu oldu

0

Trendyol, internet sitelerinin ziyaretçi trafiğini analiz eden SimilarWeb’in açıkladığı, Almanya’da en çok ziyaret edilen internet siteleri listesinin moda kategorisinde ikinci sırada yer aldı. Trendyol, alanında önemli platformları geride bırakarak, giyim kategorisindeki ziyaret ve etkileşim oranlarıyla en hızlı büyüyen ikinci platform oldu.

Dünyanın önde gelen internet sitesi trafik ölçümleme ve analiz servisi SimilarWeb, Almanya’da en çok ziyaret edilen internet siteleri listesini açıkladı. Trendyol, SimilarWeb’in Digital 100 Almanya listesinde moda kategorisinde ziyaret ve etkileşim oranlarıyla en hızlı büyüyen ikinci platform olarak yer aldı.  SimilarWeb’in verilerine göre Trendyol geçen yılın istatistiklerine göre trafiğini yüzde 266 artırdı. 

TRENDYOL 100 ÜLKEYE E-İHRACAT YAPIYOR

Trendyol daha önce de SimilarWeb’in, tüm dünyada en çok ziyaret edilen e-ticaret ve alışveriş sitelerinin listesine de Türkiye’den ilk 20’ye giren tek şirket olmuştu.

Trendyol, Almanya’daki müşterilerine özel trendyol.com/de ve trendyol.com/en aracılığı ile Türk üreticilerini Avrupa’nın 27 ülkesiyle buluşturuyor. Yerli üretimi ve üreticileri destekleyerek, ülkemize döviz girişini artırmak için e-ihracat çalışmalarına hız kazandıran Trendyol, 50’den fazla global e-ticaret platformu aracılığıyla yerli üreticilerin ürünlerini dünyanın dört bir yanındaki müşterilere ulaştırıyor. 2021 yılında 4 milyon global müşteriye 6 milyon siparişi  ulaştıran Trendyol, yerli üreticilerin 100 ülkeye e-ihracat yapmasını sağladı. 

Önceki haberEnuygun Sigorta’nın ilk şubesi açıldı
Sonraki haberKimya sektörü KDV ve ÖTV desteği bekliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.