Ana Sayfa Şirket Haberleri “Ajans olarak büyümeye devam edeceğiz”

“Ajans olarak büyümeye devam edeceğiz”

0

2017 yılında, iletişim danışmanı Abdullah Yaşar öncülüğünde kurulan reklam ajansı VAY Dijital, beşinci yaşını geçtiğimiz günlerde özel bir yemekle kutladı.

Genç ve dinamik bir ekipten oluşan VAY Dijital, sonuç odaklı marka stratejileri oluşturuyor. Tam ölçekli dijital pazarlama ve reklamcılık stratejisinden, doğru uygulama ve raporlamaya kadar her alanda müşterilerinin yanında olan VAY Dijital, beşinci yaşını özel bir yemekle kutladı.

VAY Dijital Kurucusu Abdullah Yaşar

“360 DERECE İLETİŞİM HİZMETİ SAĞLIYORUZ”

İş, sanat ve medya dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşen etkinliğe, ajans çalışanları tam kadro katılırken gecede bir de kutlama pastası kesildi. Ajans müşterilerinden temsilcilerin de bulunduğu gecede kısa bir konuşma yapan Ajans Başkanı Abdullah Yaşar şunları söyledi: “Bundan tam 5 yıl önce küçük bir ofiste büyük hedeflerle çıktığımız yolda bugün gördüğünüz gibi kocaman bir aile olduk. Bugün Türkiye’nin önde gelen kamu kuruluşları ve şirketlerine 360 derece iletişim hizmeti sağlıyoruz. Özellikle dijital pazarlama alanında çalıştığımız şirketler pandemi döneminde bile cirolarını artırmaya başardılar. Bundan sonra da ajans olarak büyümeye ve sektörümüze değer katmaya devam edeceğiz. Daha nice senelerde hep birlikte olacağımıza yürekten inanıyorum.”

Kuruçeşme’de yer alan ünlü bir eğlence mekânında gerçekleşen kutlama, gecenin ilerleyen saatlerinde gerçekleşen ‘After Party’ etkinliği ile son buldu.

Önceki haberKripto para kullanıcıları için 4 kritik öneri
Sonraki haberEt sektöründe tedarik zinciri ıslah edilmeli

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.