Ana Sayfa Şirket Haberleri Adidas Türkiye’de insan kaynakları direktörü belli oldu

Adidas Türkiye’de insan kaynakları direktörü belli oldu

0

Reckitt Health & Hygiene, Danone ve PepsiCo’daki 15 yılı aşkın profesyonel deneyiminin ardından İrem Önal Ocak 2023 tarihi itibariyle adidas Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak atandı.

İşletme Mühendisliği lisans ve Endüstriyel ve Örgütsel Psikoloji alanında yüksek lisans derecesine sahip olan İrem, kariyeri boyunca, Organizasyonel Gelişim ve Yetenek projeleri de dahil olmak üzere birçok İK dönüşüm projesine liderlik etmiştir. Çeşitlilik ve Dahil Etme ajandasına paralel olarak kadın istihdamının artması, şirketler içerisinde daha dahil edici bir dil kullanılması anlamında aktif çalışmalarda bulunmuştur.

İrem, bölgenin insan kaynakları strateji ve sorumluluğunu üstlenmenin yanı sıra yerel yönetim ekibinin bir üyesi olarak global ekipler ile yakın çalışacak, adidas’ın insana yönelik ajandasını kuvvetlendirerek, pazar iş planı ve hedeflerinin gerçekleştirilmesine ekibiyle beraber katkıda bulunacaktır. 

Irem aynı zamanda adidas’ın spor ile hayatı değiştirme gücüne ve amacına paralel olarak, sporu hayatının odağına koymaktadır ve aktif bir tenis oyuncusudur.

Önceki haberİBB, 6’ncı Kent Lokantası’nı Avcılar’da açtı
Sonraki haber‘Yeni Evim Kampanyası’na Boss4 Gayrimenkul’den destek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.